نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو در کرج

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو در کرج

نمایندگی دوو کرج یکی از معتبرترین و باتجربه ترین مراکز تعمیرات جاروبرقی دوو در کرج به شمار می رود. این نمایندگی خدمات پس از فروش و تعمیرات را با هزینه مناسب برای مشتریان گرامی عزیز ارائه می نماید. در نمایندگی جاروبرقی دوو در کرج، اجرای همه ضوابط و قوانین بین المللی روز و همچنین استفاده از تجهیزات مدرن برای تعمیر، امری اساسی و مهم می باشد. تمام تعمیرکاران و متخصصانی که در این مرکز فعالند، دوره های آموزشی تعمیرات جاروبرقی دوو را به طور عملی و تئوری کامل گذرانده اند. آنها می توانند در سریعترین زمان مشکل دستگاه شما را پیدا کرده و به درستی آن را برطرف می نمایند.

نمایندگی جاروبرقی دوو در کرج

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو در کرج، این امکان را فراهم کرده تا شهروندان عزیز بدون دغدغه بتوانند به نمایندگی معتبر این برند در داخل کرج، دسترسی پیدا کنند. در این مرکز علاوه بر تعمیرات، به خدمات پس از فروش و ارائه گارانتی هم پرادخته می شود. نمایندگی دوو کرج با سابقه ای 10 ساله، به صورت شبانه روزی آماده است تا به شما خدمات ارائه دهد. شما حتی می توانید در روزهای تعطیل هم با این مرکز تماس بگیرید.

خدمات تعمیرات جارو برقی نمایندگی دوو کرج چه ویژگی هایی دارد؟

در ادامه به معرفی و بررسی ویژگی های شاخص خدمات پس از فروش و تعمیرات جارو برقی نمایندگی دوو کرج می پردازیم.

اعزام نیرو و تعمیر در محل

با توجه به شلوغی و ازدحام جمعیت در کرج، معمولا تعمیر جاروبرقی در بیرون از خانه و جابه‌جایی آن، سخت و مشکل است. به همین دلیل نمایندگی دوو در کرج، در هر ساعتی از شبانه روز در همه روزهای هفته، برای تعمیرات نیرو به محل اعزام می کند. اعزام تکنسین های ما کمتر از 2 ساعت طول خواهید کشید.

خدمات پس از فروش نمایندگی جاروبرقی دوو در کرج

تمام خدمات و تعمیراتی که در نمایندگی دوو کرج، صورت می گیرد همراه با ضمانت و خدمات پس از فروش می باشد. اگر بعد از تعمیرات جارو برقی باز هم از همان قسمت دچار مشکل شدید، می توانید به شکل کاملا رایگان از خدمات ما مجددا استفاده کنید. هدف ما تنها رضایتمندی شماست.

به کارگیری قطعات اصل جارو برقی توسط نمایندگی دوو کرج

نمایندگی دوو کرج با کمک مجوزهای خاصی که دارد، می تواند قطعات اصل برند دوو را برای دستگاه شما فراهم نماید. قطعات جاروبرقی دوو به دلیل تکنولوژی به روز و حساسیت بالا، حتما باید اصل و اورجینال باشد. در غیر اینصورت هم به قطعات دیگر صدمه وارد می شود و هم مشکل دستگاه حل نخواهد شد. ما در این مرکز، فقط از قطعات اورجینال استفاده می کنیم.

تعمیرکاران با تجربه جاروبرقی در نمایندگی دوو کرج

تعمیرکار مهمترین دلیل یک تعمیر درست و اساسی است. هر چقدر تجربه و مهارت تعمیرکار بیشتر باشد، کیفیت تعمیر هم بالاتر می رود. تمامی تعمیرکاران این مرکز بیش از 5 سال سابقه کار دارند. آنها دوره های تخصصی آموزش خود را در نمایندگی به اتمام رسانده اند. تکنسین های ما دارای گواهینامه و مدرک معتبر می باشند.

خدمات تعمیرات شبانه‌روزی نمایندگی جارو برقی دوو در کرج

نمایندگی جارو برقی دوو در کرج، برای رفاه حال مردم، ساعات پاسخگویی خود را به شکل 24 ساعته قرار داده است. شما می توانید از طریق بخش تماس با ما وب سایت ما از شماره تلفن های مان مطلع شوید و در صورت نیاز با ما تماس بگیرید.

مزایای خدمات تعمیرات نمایندگی جاروبرقی دوو در کرج

مزایای دیگر استفاده از خدمات نمایندگی جاروبرقی دوو در کرج

دلیل استفاده از خدمات نمایندگی دوو در کرج می تواند سایر مزایایی باشد که در این قسمت در موردشان می خواهیم صحبت کنیم.

 • اینکه نمایندگی جاروبرقی دوو در کرج، به صورت 24 ساعته و شبانه‌روزی در همه روزهای هفته حتی ایام تعطیلات، آماده خدمات رسانی است، یکی از مهمترین مزایای استفاده از خدمات این نمایندگی است. تیم پشتیبانی و همچنین تکنسین های مشغول در این نمایندگی، به دلیل مهارت بالا، می توانند در اسرع وقت به سوالات و تماس شما پاسخ داده و در کمتر از 2 ساعت به محل مورد نظر شما اعزام شوند. کارشناسان ما معمولا بعد از حضور در محل و بررسی مشکل دستگاه، تا جایی که امکانش وجود داشته باشد، در همان محل جارو برقی شما را تعمیر خواهند کرد.

 • اگر احیانا مشکل دستگاه شما تخصصی تر بوده و یا نیاز به دستگاههای تعمیر ویژه‌تری داشته باشد، تیم ما خودشان جارو برقی شما را به مرکز تعمیرات منتقل کرده و بعد از رفع مشکل، دستگاه را به منزل یا محل کارتان باز می گردانند.

 • اگر نمایندگی جاروبرقی دوو کرج، مسئولیت جابه‌جایی را بر عهده بگیرد بهتر است. اگر خودتان بخواهید حمل و نقل را انجام دهید، ممکن است دستگاه دچار خسارت شود. نمایندگی دوو کرج این مسئولیت را تماما بر عهده گرفته و مشکل شما را برطرف می کند.

 • تعمیرکاران ما از هر لحاظ بسیار قابل اطمینان بوده و شما با خیال راحت می توانید ایشان را وارد خانه خود نمایید. در صورتی که شاید برای افراد متفرقه دیگر این اعتماد به طور کامل وجود نداشته باشد. نمایندگی جارو برقی دوو در کرج، تمامی خدمات تعمیرات خود را تضمین می کند. در صورت بروز مشکلات بعدی این مرکز کاملا پاسخگو خواهد بود. ما برای 180 روز تعمیرات انجام شده توسط این مرکز را ضمانت می کنیم و در صورت بروز ایرادات دوباره از همان قسمت، می توانید به شکل رایگان تعمیر داشته باشید.

 • اگر قطعه ای صددرصد احتیاج به تعویض داشته باشد، ما این تعویض را با قطعات اورجینال کمپانی دوو انجام می دهیم. البته سعی تکنسین های ما تا جای ممکن تعمیر قطعات است. ما قطعات تعویضی خود را هم ضمانت می کنیم.

 • نمایندگی دوو کرج، به سراسر کرج می تواند نیرو اعزام نماید.

تعمیر فوری جارو برقی دوو در کرج توسط تعمیرگاه مجاز

چرا جاروبرقی را باید در کوتاهترین زمان تعمیر کرد؟

ما به عنوان نمایندگی دوو در کرج، و کسانی که تجربه کار با جاروبرقی این برند را دارند، لازم است به شما نکته ای را تذکر دهیم. اگر دستگاه شما دچار مشکل شد و یا کد ارور بر روی صفحه دیجیتال داشت، باید در سریعترین زمان ممکن سعی کنید مشکل را برطرف نمایید. هر وسیله برقی ممکن است دچار خرابی و ایراد شود. آنچه که مهم است این است که سریع باید آن را تعمیر کرد. تعویق تعمیر دستگاه، می تواند مشکل را بیشتر کرده و هزینه های شما را هم افزایش دهد.

تماس فوری با نمایندگی جارو برقی دوو در کرج، می تواند از بغرنج تر شدن مشکل دستگاهتان جلوگیری کند. ما بلافاصله بعد از ثبت تماس شما و ثبت سفارشتان در محل اعزام می شویم و به بررسی موضوع خواهیم پرداخت.

با توجه به اینکه تکنسین های ما در سطح شهر کرج حضور دارند، به راحتی می توانند در کمتر از دو ساعت خود را به محل مورد نظر شما برسانند.

چطور درخواست تعمیر خود را در نمایندگی جارو برقی دوو در کرج ثبت نماییم؟

شما خیلی آسان و راحت می توانید با پشتیبانی نمایندگی دوو کرج تماس بگیرید و ثبت سفارش دهید. به دو شکل می توانید با ما در تماس باشید. هم به شکل تلفنی و هم به صورت ثبت سفارش آنلاین در وب سایت.

کافیست با شماره تلفن های نمایندگی دوو کرج که در وب سایت ما ذکر شده اند، تماس تلفنی برقرار کنید. ایراد جارو برقی خود را بیان کرده و منتظر اعزام نیرو به محل خود باشید. در روش دوم می توانید وارد وب سایت ما شوید. ایراد و مشکل دستگاه خود را در قسمت فرم ثبت سفارش بنویسید و آن قسمت را پر کنید. تیم پشتیبانی ما در عرض چند دقیقه با شما تماس می گیرند و هماهنگی های لازم را با شما انجام می دهند. درست در زمان و مکان تعیین شده تکنسین های ما اعزام می شوند.

در مرحله اول ایراد دستگاه شما بررسی شده و هزینه تعمیرات به شما اعلام می شود. اگر شما با پرداخت این هزینه موافق بودید، تعمیرکار نمایندگی دست به کار شده و شروع به تعمیر خواهد کرد. بعد از انجام تعمیرات و تحویل فاکتور گارانتی به شما، می توانید هزینه را به شکل نقدی و یا کارتخوان پرداخت کنید.

جاروبرقی دوو باید توسط نمایندگی دوو در کرج تعمیر شود

چرا باید جاروبرقی دوو توسط نمایندگی دوو در کرج تعمیر شود؟

حتما ضروری است که جاروبرقی برند دوو شما توسط نمایندگی های معتبر و مجاز همین کمپانی مورد تعمیر قرار بگیرد. اگر به این مسئله توجه نداشته باشید احتمال خسارت و آسیب به دستگاه شما وجود دارد. نه تنها مشکل شما برطرف نمی شود حتی ممکن است هزینه های شما چند برابر هم شود.

تیم نمایندگی دوو در کرج، به دلیل اشراف کاملی که با ساختار این جارو برقی دارند و همچنین دوره های تخصصی که در این زمینه دیده اند، می توانند با کمک تجهیزات مدرنی که دارند به سرعت ایراد و مشکل کار را پیدا کنند. در نتیجه به شکل اصولی هم می توانند ایرادات را برطرف نمایند. وجود تجهیزات و لوازم جدید امر بسیار مهمی است که خیلی از افراد به آن توجه کافی ندارند.

ما در نمایندگی دوو کرج، تیم باتجربه و آموزش دیده ای را گردآوری کرده ایم تا به شکل حرفه‌ای به تعمیر بپردازند. به همین دلیل است که توصیه ما به شما سپردن جارو برقی خود به دست متخصصان این حرفه است.

ایرادات رایج در تعمیرات جاروبرقی دوو در کرج

 • روشن نشدن جاروبرقی دوو
 • خاموش شدن ناگهانی دستگاه
 • کاهش مکش جاروبرقی
 • سر و صدای زیاد و غیر طبیعی دستگاه
 • وجود بوی سوختگی
 • داغ شدن بیش از حد دستگاه
 • کار نکردن دکمه ی خاموش و روشن و دکمه ی سیم جمع کن روی بدنه جاروبرقی
 • تنظیم نشدن مکش جاروبرقی دوو

جهت تعمیرات جاروبرقی دوو خود در کرج همین الان از طریق شماره تماس موجود در سایت با نمایندگی دوو کرج تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس 24 ساعته

02632233809

ثبت سفارش 24 ساعته

فرم سفارش آنلاین